2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Ursus
Dodane 24 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. gospodarki magazynowej

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

PRACA OD ZARAZ !

Zakres obowiązków:

·         Prowadzenie szczegółowej ewidencji materiałowej

·         Bieżąca kontrola stanów zapasów materiałowych i ich analiza w celu optymalizacji

·         Eliminowanie zapasów zbędnych i nadmiernych

·         Organizacja/koordynacja wysyłek i przygotowywanie dokumentów transportowych

·         Rozliczanie zakupu materiałów pod kątem ich docelowego przeznaczenia

·         Tworzenie dokumentacji rozchodowej

Wymagania pracodawcy:

·         Znajomość zasad prowadzenia dokumentacji magazynowej i inwentaryzacji

·         Znajomość programów komputerowych do obsługi gospodarki magazynowej

·         Biegła obsługa pakietu MS Office

Oferujemy:

·         Umowę o pracę + premie w zależności od zaangażowania i wyników pracy

·         Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

·         Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach, liczne szkolenia

·         Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

·         Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

·         Karta MultiSport

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 894248191