2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Rzeczyca Księża
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. opisu produktów

Lokalizacja

Rzeczyca Księża

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Mizar Zaręba S.K.A. od niemal 30 lat specjalizuje się w sprzedaży części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych a także produktów do domu i ogrodu.

Kogo poszukujemy?

Poszukujemy Copywritera, osoby, która wesprze nasz dział marketingu i sprzedaży internetowej.

Jakie będą Twoje obowiązki?

Opracowywanie opisów dla produktów wprowadzanych do oferty, oraz wsparcie działań marketingowych na poziomie opracowywania treści.

Wystawianie ofert sprzedażowych, przygotowanie ofert sezonowych produktów.

Prosta edycja zdjęć, wszystko pokażemy.

Czego oczekujemy?

Wierzymy, że zaangażowanie procentuje. Poszukujemy osoby, która:

ma oko do szczegółów, zwłaszcza błędów i literówek,

dokładności i sumienności w wykonywaniu obowiązków

posiada chęci do nauki i otwartość na zmiany,

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub takim samym stanowisku - jednak go nie wymagamy.

Napisz do nas w odpowiedzi na to ogłoszenie — porozmawiajmy! Czekamy na Twoje CV oraz kilka słów, dlaczego chcesz dołączyć do zespołu Mizar.

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest Mizar Zaręba S.K.A.. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich poprawiania/aktualizowania.

Lokalizacja

Rzeczyca Księża,

Lubelskie

Lubelskie, Rzeczyca Księża
ID: 917926284