2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Świętokrzyskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Kielce
Dział Rekrutacji VIVE Textile Recycling
Dodane 28 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. Finansowych

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W VIVE Textile Recycling od ponad 30 lat w praktyce zmieniamy postrzeganie recyclingu oraz jego ogromnych możliwości. Blisko 2000 osób codziennie z pasją współpracuje, aby wykorzystać przetwarzane tekstylia w 100% i nadać im drugie życie, często w bardzo kreatywny sposób. Stawiamy przy tym na określone wartości – na innowacyjność, która pozwala nam w realny, odpowiedzialny sposób wpływać na ekologię oraz uczciwość, nasz drogowskaz efektywnej i przede wszystkim przyjemnej, satysfakcjonującej pracy.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy obecnie Kandydatów do wsparcia naszego Działu Finansowego na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce, ul. K. Olszewskiego 6

Jakie będą Twoje zadania?

  • Wsparcie w obsłudze spółek VIVE Group w zakresie windykacji, analizy ryzyka kredytowego, monitoringu należności.

  • Współpraca z działem księgowości i kontrolingu w ramach wsparcia przy monitorowaniu procesów finansowych.

  • Analizowanie terminowości realizowanych płatności, struktury zobowiązań i należności, kontrola i uzgadnianie rozrachunków z odbiorcami i dostawcami.

 Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Minimum 2–letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Wykształcenie wyższe (preferowane finanse, rachunkowość, ekonomia, kontroling).

  • Znajomość sprawozdań finansowych oraz podstawowych zagadnień z zakresu analizy finansowej przedsiębiorstw.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel).

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, komunikatywność, samodzielność, inicjatywa w działaniu, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole.

Co Ci oferujemy?

  • Zatrudnienie w firmie odpowiedzialnej społecznie i dbającej o ekologię w ramach umowy o pracę.

  • Atrakcyjny i przejrzysty modelem premiowania (podstawa+ premia) wypłacany kwartalnie.

  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon.

  • Bogaty system benefitów pracowniczych, m.in. ubezpieczenie grupowe, karta Medicover Sport oraz Medicover Zdrowie, dofinansowanie do kursów/ szkoleń/ studiów podyplomowych, program poleceń pracowniczych, dodatkowe dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, bony świąteczne, paczki dla dzieci, program emerytalny, imprezy integracyjne, parking pracowniczy dla Twojego auta lub roweru.

  • Indywidualny program onboardingu, który pozwoli Ci lepiej poznać naszą kulturę organizacyjną.

  • Informację zwrotną na bieżąco oraz jasno stawiane oczekiwania względem współpracy.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Pamiętaj, aby do CV dołączyć poniższy zapis:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 918193589