2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Małopolskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Kraków
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Czyżyny
Dodane 01 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. finansów i dokumentacji magazynowej

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

EasyEko to stabilna i stale rozwijająca się firma związana z branżą odnawialnych źródeł energii. Od 6 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie fotowoltaiki, pomp ciepła oraz termomodernizacji.

W EasyEko wierzymy, że kluczem do sukcesu jest inwestycja w ludzi- dlatego stawiamy na rozwój naszych pracowników, tworzenie przyjaznego miejsca pracy oraz budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Młodszego Specjalisty ds. finansów i dokumentacji magazynowej

Zakres obowiązków:

  • kontrola stanów magazynowych

  • zapewnienie sprawnego przebiegu procesów magazynowych

  • prawidłowe wprowadzanie dokumentów magazynowych (PZ, RW, WZ; MM-,MM+)

  • wystawianie faktur

  • ewidencja kosztów

  • przygotowywanie niezbędnych zestawień i raportów

  • kontrola obiegu dokumentacji sprzedażowej

  • rozliczanie i monitorowanie płatności

Wymagania:

  • znajomość Comarch ERP Optima

  • doświadczenie w obszarze finansów lub księgowości,

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • praktyczna znajomość obsługi programów pakietu MS Office (w szczególności MS Excel) oraz Google Sheets

  • samodzielność i dobra organizacja własnej pracy;

  • odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie, jeśli jesteś masz status studenta i nie ukończyłeś 26 roku życia to Twoje brutto= netto czyli tyle zarabiasz "na rękę"

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / zlecenie

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • realną możliwość rozwoju zawodowego i wdrażanie swoich pomysłów

  • szkolenie oraz stałe wsparcie przełożonych w trakcie pracy

  • pracę w nowoczesnym biurze i parking pracowniczy

  • pracę w młodym zespole

  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

Jeśli jesteś gotowy/a na rozwój i poszerzenie swoich kompetencji - APLIKUJ!

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 912632851