2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Łódzkie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Łódź
  6. E-commerce (handel internetowy) - Bałuty
Dodane 28 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. e-commerce, Łódź, od zaraz.

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

BE HAPPY – jesteśmy liderem produktów sprzedaży impulsowej.

Od lat współpracujemy z licznymi sieciami handlowymi, dystrybutorami, hurtowniami i klientami rynku tradycyjnego. Prężnie rozwijamy się również w obrębie e-commerce.

Poszukujemy młodej, energicznej osoby, pełnej zapału do pracy, chętnej do nauki i rozwoju na stanowisko: Młodszego Specjalisty ds. e-commerce

Gwarantujmy szkolenie wstępne, wsparcie zespołu, atrakcyjne warunki finansowe. W zamian oczekujemy chęci do pracy i zapału.

Poszukiwana osoba dyspozycyjna; mieszkająca w obrębie Łodzi; praca dostępna od zaraz!

Miejsce pracy: Łódź; ul. Brukowa 6/8

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa klientów E-Commerce

  • rozwój i zarządzanie sprzedażą na platformach e-commerce m.in. Allegro, Apilo, Shoper, inne

  • dodawanie produktów na platformach sprzedażowych, tworzenie treści, aktualizacja ofert, treści na bloga, zmiana stanów magazynowych w ERP system itp.

  • obsługa systemu ERP (przychody, zwroty, reklamacje, faktury i paragony)

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów, głownie B2B oraz utrzymanie i rozwijanie relacji z obecnymi klientami (sieci handlowe)

  • obsługa klienta mailowa i telefoniczna

  • przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta

  • negocjowanie warunków handlowych i zawieranie umów z kontrahentami

  • wsparcie administracyjne firmy w zakresie współpracy a z biurem rachunkowo-księgowym w zakresie obsługi kadrowej, kwestii księgowych, koordynacji dokumentacji personalnej (tworzenie umów; sprawdzanie terminowości okresowych badań lekarskich, zaświadczeń BHP, etc.)

·  Nasze wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta minimum 1 rok; warunek konieczny

  • bardzo dobra znajomość sprzedaży i promocji na platformie Allegro - warunek konieczny

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego, umożliwiająca swobodną komunikację - warunek konieczny

  • doświadczenie w obsłudze systemu ERP

  • łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista

  • dużo chęci, motywacji i zapału do pracy

  • dobra organizacja pracy własnej

    Co oferujemy:

  • pozytywną atmosferę pracy w pomocnym, energicznym i zaangażowanym zespole

  • swobodę w działaniu i planowaniu swojej pracy

  • wynagrodzenie dopasowane do kompetencji oraz doświadczenia

  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  •   brak dress code’u

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 919962502