2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Dolnośląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Wrocław
  6. E-commerce (handel internetowy) - Krzyki
Dodane 29 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. e-commerce

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

W związku z postępującym rozwojem firmy z branży militarnej poszukujemy osoby dynamicznej, posiadającej doświadczenie i gotowej na wyzwania na stanowisko: Młodszy specjalista ds. e-commerce

MOŻLIWOŚĆ WSPÓŁPRACY ZE STUDENTAMI ORAZ NA ZASADZIE B2B lub Umowy zlecenie/ akord

Główne zadania :

Przygotowywanie oraz wystawianie aukcji na Allegro,

Dbanie o poprawność danych w wystawianych aukcjach,

Przeprowadzanie prac porządkowych na aktywnych aukcjach (opisy, zdjęcia, parametry itp.),

Pilnowanie terminowego wystawiania nowości na serwis Allegro,

Tworzenie i optymalizowanie opisów produktów w celu osiągnięcia najlepszych wyników sprzedażowych,

Wymagania :

Doświadczenie w pracy z e-commerce, wystawianiu ofert na Allegro

Znajomość obsługi komputera na poziomie umożliwiającym płynną pracę

Znajomość arkuszy kalkulacyjnych oraz umiejętność pracy na dużych ilościach danych

Znajomość programu Adobe Photoshop i obróbka zdjęć (szparowanie, retusz, korekcja barwna) będą dodatkowym atutem

Skrupulatność i zaangażowanie

Umiejętność pracy pod presją czasu

Pozytywne nastawienie

Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

Szkolenia wewnętrzne,

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Praca w pozytywnym i mobilizującym zespole,

Praca stała z możliwością dalszego rozwoju zawodowego,

Zniżki pracownicze,

Do przesyłanych zgłoszeń prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 911925509