2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Łódzkie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Łódź
  6. E-commerce (handel internetowy) - Górna
Dodane 14 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. e-Commerce

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Reball Technology Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą wysyłkową sprzętu serwisowego, narzędzi i akcesoriów do napraw elektroniki powszechnego użytku.

Obecnie poszukujemy Młodszego Specjalisty ds. e-Commerce.

Szukamy osób wyłącznie do stałej współpracy - nie na kilka miesięcy.

Zapraszamy! Prześlij CV ze zdjęciem i dołącz do naszego zespołu!

Obowiązki:

  • przygotowywanie i obróbka zdjęć produktów

  • przygotowywanie, aktualizacja i modyfikacja ofert na platformach marketplace

  • weryfikacja i uzupełnianie ofert zgodnie z wewnętrznymi wytycznymi

  • tworzenie warstwy tekstowej i edycja grafiki do ofert w zakresie podstawowym

  • praca z wykorzystaniem różnych platform e-commerce, np. sklep internetowy shopgold lub Allegro

  • podstawowa analiza rynku, konkurencji i trendów zależnie od platformy e-commerce

  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • min 2 lata doświadczenia w branży e-commerce - warunek konieczny

  • praca zespołowa - warunek konieczny

  • umiejętność obsługi programu Photoshop - warunek konieczny

  • doświadczenie w pracy w Baselinker, EasyUploader, NiezbednikSprzedawcy mile widziane

  • umiejętność pracy w arkuszach kalkulacyjnych Excel

  • umiejętność analitycznego myślenia i bardzo dobra organizacja własnej pracy

  • raportowanie efektów pracy

  • otwartość i komunikatywność

  • systematyczność i doskonała organizacja pracy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • preferujemy osoby nie palące

Oferta:

  • praca w solidnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym

  • po okresie próbnym premia kwartalna uzależniona od osiąganych wyników w pracy

  • szkolenia m.in z branży e-commerce

  • niezbędne szkolenia branżowe

  • praca w godz. 8-16 pięć dni w tygodniu

  • niezbędne narzędzia pracy

  • miejsce pracy Łódź, ul. Rzgowska 100/102

Benefity:

  • karta FitProfit (siłownie, baseny, fitness - 1748 obiektów)

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i zdrowotnego

  • dodatki okolicznościowe

  • wynagrodzenie waloryzowane co roku

  • przyjazna atmosfera pracy

  • kontakt z najnowszymi produktami z zakresu elektroniki serwisowej

  • zawsze pyszna świeża kawa, słodycze, napoje, owoce, jogurty itp.

  • udział w eventach firmowych

Informacje dodatkowe:

Miejsce pracy Łódź, ul. Rzgowska 100/102

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami po otrzymaniu mailowo CV ze zdjęciem.

Szanując wspólny czas prosimy o zgłoszenia osób które stawią się na spotkanie wcześniej umówione lub powiadomią nas o jego odwołaniu.

W pracy kierujemy się takimi wartościami: kreatywność, zaangażowanie, praca zespołowa, innowacyjność, swobodna atmosfera pozbawiona korporacyjnej sztywności.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest reball.pl Roman Jędrzejewski, ul. Rzgowska 100/102, 93-153 Łódź.

2) Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

3) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

4) Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych.

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 871239972