2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Wielkopolskie
  6. Logistyka - Robakowo
Paulina
Dodane 31 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. Dystrybucji- Robakowo- umowa zlecenie

Wynagrodzenie

30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Robakowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

GEODIS Road Network jest jedną z największych spółek sektora TSL w Polsce. Firma powstała z połączenia doświadczenia dwóch marek: PEKAES i GEODIS. Obie firmy łączy wieloletnia tradycja, doświadczenie i wysoka rozpoznawalność na krajowym i międzynarodowym rynku usług logistycznych.

Marka GEODIS jest obecna w 170 krajach, w których zatrudnia ponad 44 000 pracowników.

Do Działu Dystrybucji w Oddziale Poznań poszukujemy osób na stanowisko:

Młodszy Specjalisty ds. Dystrybucji

Twój zakres obowiązków:

  • Przekazywanie kierowcom zleceń dystrybucyjnych

  • Zapewnienie odpowiednich środków transportu w celu realizacji zleceń Klientów

  • Optymalne planowanie transportów

  • Kontrola dostaw i odbiorów przesyłek dystrybucyjnych

  • Kontrola dokumentacji dystrybucyjnej

  • Kontrola jakości danych w systemie SPEED

  • Telefoniczna i mailowa obsługa Klientów

  • Budowanie dobrych relacji z Klientem i Przewoźnikami

  • Realizacja powierzonych zadań, wyznaczonych celów oraz raportowanie

Nasze wymagania:

  • Umiejętność pracy pod presja czasu

  • Determinacja w dążeniu do celu

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Mile widziana znajomość systemu SPEED

  • Wykształcenie min. średnie

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Standardy wdrożenia Smart Start

  • Pracę zmianową od poniedziałku do piątku

Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o przesłanie swojej aplikacji poprzez formularz!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Robakowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Robakowo
ID: 918914020