2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Tychy
Maspex
Dodane 29 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. danych podstawowych SAP

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków
  • wprowadzanie, modyfikowanie i aktualizowanie danych podstawowych do systemu SAP ERP,
  • czuwanie nad integralnością i spójnością danych w systemach i bazach,
  • kodowanie produktów zgodnie z przyjętymi standardami,
  • współpraca z oddziałami lokalnymi i zagranicznymi firmy,
  • udział w projektach związanych z poprawą jakości danych podstawowych.
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe w kierunku nauk ścisłych, IT lub pokrewne,
  • dokładność i skrupulatność w działaniu,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w grupie oraz z klientem wewnętrznym,
  • analityczne myślenie,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • otwartość na zmiany.
To oferujemy
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,
  • szkolenia zwiększające kwalifikacje zawodowe,
  • zadania, pozwalające poszerzyć umiejętności i kwalifikacje,
  • pracę w zespole doświadczonych specjalistów,
  • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich: wczasy pod gruszą, dobrowolne ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, dobrowolną prywatną opiekę medyczną LUXMED, działania dedykowane dla rodziny jak wyprawka dla pierwszoklasisty.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Tychy
ID: 910230893