2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Brodnica
Dodane 29 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. BHP i Lean Manufacturing

Lokalizacja

Brodnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

WOK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Brodnicy to prężnie rozwijająca się firma z polskim kapitałem. Zajmuje się produkcją wysokiej jakości tektury falistej i opakowań kartonowych.

Ponad 30 letnie doświadczenie na rynku opakowań!

W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. BHP I LEAN MANUFACTURING!

Opis stanowiska pracy:

  • Prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z regulacjami prawnymi.

  • Przygotowywanie okresowych analiz BHP i PPOŻ.

  • Koordynowanie prac nad oceną ryzyka i aktualizacja ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy.

  • Przeprowadzanie przeglądów i kontroli BHP.

  • Identyfikowanie zagrożeń oraz współpraca przy ich ograniczaniu.

  • Ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz prowadzenie dokumentacji powypadkowej.

  • Koordynowanie i przeprowadzanie pomiarów środowiska pracy (hałas, emisje).

  • Popularyzowanie tematyki BHP wśród pracowników.

  • Tworzenie i realizacja rocznego planu poprawy stanu BHP i PPOŻ.

  • Standaryzacja oznakowania całej infrastruktury firmy zgodnie z przepisami.

  • Weryfikacja prac firm trzecich w zakresie BHP i PPOŻ.

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych zgodnie z filozofią Lean Manufacturing.

  • Inicjowanie, rozwijanie i implementacja zmian w procesach produkcyjnych oraz w dokumentacji z nimi związanej.

  • Prowadzenie projektów optymalizacyjnych, tworzenie zasad pracy standardowej, zarządzanie wizualne 5S, SMED, KAIZEN.

  • Współpraca z kierownikami pozostałych komórek oraz budowanie kultury ciągłego doskonalenia.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe w zakresie BHP.

  • Doświadczenie zawodowe w dziale BHP, Lean min. 1 rok.

  • Znajomość obowiązujących przepisów prawa z zakresu BHP.

  • Znajomość pakietu MS Office.

  • Wysokorozwinięte umiejętności komunikacyjne.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Systematyczność, dokładność, rzetelność.

  • Doskonałe umiejętności analityczne.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji.

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Pakiet benefitów (m.in świąteczne świadczenia pieniężne, dofinansowanie karnetów na basen i siłownię, dwa razy do roku paczki dla dzieci, ubezpieczenie grupowe, wycieczki dla dzieci, spotkania integracyjne).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WOK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością moich danych osobowy zawartych w niniejszej aplikacji na potrzeby związane z moim udziałem w aktualnym procesie rekrutacyjnym - zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku."

Lokalizacja

Brodnica,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Brodnica
ID: 914662612