2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Wola
FBSerwis, Dział Personalny
Dodane 29 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. administracji - Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (poczta, kurier)

  • Skanowanie dokumentów do systemu i dekretacja zgodnie z właściwym kodem biznesowym

  • Wyjaśnianie niezgodności dotyczących wpływających dokumentów

  • Wprowadzanie faktur do systemu obiegu dokumentów

  • Odbieranie telefonów kierowanych do Spółki

SPRAWDŹ, CZY TO CIEBIE SZUKAMY?

  • Zdobyłeś/-aś wykształcenie min. średnie

  • Posiadasz umiejętność obsługi programów pakietu MS Office ‎(Word, EXCEL, Outlook)

  • Obsługa urządzeń biurowych nie jest dla Ciebie wyzwaniem

  • Potrafisz dobrze zorganizować pracę własną

  • Jesteś komunikatywny/-a, rzetelny/-a, odpowiedzialny/-a oraz samodzielny/-a w działaniu

SPRAWDŹ, CZY MAMY WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ?

  • Stabilne zatrudnienie, na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia

  • Prywatna opieka medyczna z możliwością uzupełnienia o pakiet stomatologiczny

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • 50% dofinansowania do karty sportowej

  • Kurs języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego w formie online dla Pracownika oraz jednej osoby towarzyszącej

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin/imienin

  • Konkursy z nagrodami dla Pracowników oraz ich dzieci z wartościowymi nagrodami rzeczowymi oraz finansowymi

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 897917916