2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Krzyki
AB Bechcicki
Dodane 26 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. administracji

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

AB Bechcicki Sp. z o.o. - ogólnopolski lider w hurtowej sprzedaży farb, lakierów i materiałów budowlanych, funkcjonujący skutecznie na rynku od 1998r. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław ul. Opolska 182

Zadania na stanowisku:

  • obsługa sekretariatu spółki

  • przyjmowanie korespondencji przychodzącej oraz przygotowanie i wysyłanie korespondencji wychodzącej

  • kontrola kosztów wysyłanej poczt

  • wprowadzanie faktur do systemu finansowo - księgowego

  • obsługa gości firmy, obsługa rozmów telefonicznych

  • sporządzanie zamówień na materiały biurowe, artykuły spożywcze, itp

  • dbanie o wygląd otoczenia i ład w sekretariacie

  • zamawianie pieczątek firmowych i prowadzenie rejestru pieczątek

  • sporządzanie wizytówek firmowych zgodnie z przyjętymi procedurami

  • przygotowywanie pism, pełnomocnictw

Nasze wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie

  • co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • podstawowa znajomość środowiska MS Office (Excel, Word)

  • inicjatywa, zaangażowanie i dobra organizacja pracy

  • otwartość, komunikatywność

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

  • karty MultiSport dla pracowników i członków ich rodzin

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

  • dofinansowanie do opieki medycznej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 911285741