2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Małopolskie
  6. Zakupy - Łuczyce
Dodane 30 maja 2024

Młodszy spec. ds zakupów

Wynagrodzenie

5 400 - 6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łuczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy zaangażowanej osoby na stanowisko specjalisty do spraw zakupów w dynamicznej firmie w Łuczycach (Gmina Kocmyrzów - Luborzyca)

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie relacji z dostawcami

  • Pozyskiwanie oraz wdrażanie nowych dostawców oraz produktów z rynku lokalnego oraz zagranicznego

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Analiza oraz kontrola stanów magazynowych

  • Opracowywanie oraz składanie zamówień do dostawców

  • Nadzór nad procesem realizacji zamówień

  • Kontrola dokumentacji zakupowej oraz importowej

  • Współpraca z agencjami celnymi oraz spedycją

  • Obsługa reklamacji u dostawców

  • Inicjowanie działań mających na celu optymalizację kosztów

  • Ewidencja danych w systemie oraz bazach danych

  • Ścisła współpraca z działami: logistyki, produkcji,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe

  • umiejętność pracy z komputerem, biegła umiejętność posługiwania się środowiskiem Office, zwłaszcza Excel

  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie i motywacja do pracy

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • dobry stan zdrowia

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • pracę - poniedziałek-piątek

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie produkującej na rynki zagraniczne

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

ID: 825485653Wyświetlenia: 360

Lokalizacja

Łuczyce,

Małopolskie

Małopolskie, Łuczyce
ID: 920616997