2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Żmiarki
Dodane 19 kwietnia 2024

Młodszy spec.ds. technologii

Lokalizacja

Żmiarki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Szukamy osób chętnych, zaangażowanych, których zarazimy pasją do uprawy pieczarek.

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wysokiej jakości produktu zgodnie z planami produkcyjnymi.

  • Kontrola stanu podłoża poprzez analizę danych i parametrów.

  • Zapewnienie doskonałej jakości oraz spójności produktu poprzez aktywną analizę danych oraz wymianę informacji z technologiem oraz z hodowcami pieczarek.

  • Uczestnictwo w spotkaniach z klientami oraz budowanie z nimi silnych relacji,

  • Analizowanie danych i wyników badań w celu identyfikacji potencjalnych ulepszeń i optymalizacji,

  • Opracowywanie raportów, dokumentacji i prezentacji dotyczących wyników badań i sugerowanych działań,

  • Utrzymywanie aktualnej wiedzy w zakresie nowych technologii, metod i narzędzi związanych z branżą.

Wymagania:

  • prawo jazdy,

  • wyższe wykształcenie na kierunkach technologicznych lub rolniczych.

Oferujemy

  • szkolenie przez doświadczonego technologa, który nauczy wszystkiego o podłożu do uprawy pieczarek oraz uprawie grzybów,

  • umowę o pracę,

  • pakiet świadczeń socjalnych,

  • program opieki medycznej,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w firmie nastawionej na rozwój,

  • miłą atmosferę w gronie osób zaangażowanych.

Lokalizacja

Żmiarki,

Lubelskie

Lubelskie, Żmiarki
ID: 912926361