2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Kujawsko-pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Bydgoszcz
DACOMET
Dodane 26 kwietnia 2024

Młodszy spec. ds. obsługi klienta z językiem angielskim i francuskim

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Dla naszego partnera biznesowego (Nokia Group), poszukujemy osób do Działu Global Welcome Center, który świadczy usługi dla klientów zagranicznych w zakresie utrzymania i zarządzania usługami oraz serwisu gwarancyjnego.

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

ze znajomością języka angielskiego i francuskiego

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie i rozwój dobrych kontaktów z klientem

  • Rejestracja zgłoszeń przychodzących w systemie oraz przekazanie ich do realizacji

  • Monitorowanie zgodności obsługi zgłoszenia

  • Koordynowanie przebiegu i raportowanie w systemie przebiegu realizacji zgłoszenia

  • Rejestracja opinii klientów dotyczącej jakości serwisu świadczonego przez firmę

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość 2 języków: angielskiego i francuskiego (na poziomie min. B2)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Dokładność i sumienność

Mile widziane wykształcenie wyższe o kierunku Filologia lub Lingwistyka oraz certyfikaty językowe

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Premię kwartalną, dodatkowe bonusy

  • Dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej oraz ubezpieczenia na życie

  • Pizza day, spotkania integracyjne

  • Szkolenie wstępne (w Warszawie w ramach umowy o pracę), przed rozpoczęciem pracy na stanowisku, opłacone przez pracodawcę

  • Program poleceń pracowniczych

  • Możliwość pracy zdalnej po wdrożeniu na stanowisko

  • Możliwość doskonalenia umiejętności językowych poprzez codzienny kontakt z klientem

  • Międzynarodowe środowisko pracy w firmie o zasięgu globalnym

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie w CV jednej z następujących klauzul:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnej rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO)."

albo

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO)."

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 771774861