2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Błonie-Wieś
DTW Logistics
Dodane 24 kwietnia 2024

Młodszy spec. ds. administracji magazynowej- praca na recepcji

Lokalizacja

Błonie-Wieś

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

DTW LOGISTICS GROUP- to wiodący operator logistyczny o zasięgu europejskim, posiadający cztery oddziały w Polsce. Nasza działalność obejmuje spedycję drogową, morską i lotniczą, logistykę magazynową oraz usługi celne. "Robimy logistykę. Jesteśmy po to, aby spełniać oczekiwania Klienta". Fundamentem naszej działalności są profesjonalizm, orientacja na jakość oraz zaangażowanie we współpracę z Klientami. Nasi Pracownicy, to ludzie z pasją. Doświadczenie, które zdobywają w firmie przekładają na realizowanie celów zawodowych. Nasza wizja to: "Dla Pracowników i Klientów być partnerem pierwszego wyboru."

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Administracji Magazynowej

Miejsce pracy: Błonie-wieś, Sochaczewska 98C

Praca w trybie dwuzmianowym: 6-14 oraz 14-22

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie obiegiem dokumentów magazynowo- transportowych.

  • Przygotowywanie dokumentacji magazynowo- transportowej.

  • Wsparcie administracyjne magazynu.

  • Prowadzenie korespondencji pocztowej biura.

  • Ścisła współpraca z działem opieki klienta oraz działem spedycji.

  • Ewidencja dostaw i wydań z magazynu w systemie WMS.

  • Ewidencja dokumentów księgowych w systemie firmy.

  • Ewidencja i raportowanie reklamacji magazynowych.

  • Obsługa recepcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie.

  • Mile widziany język angielski w stopniu komunikatywnym.

  • Komunikatywność.

  • Skrupulatność.

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów.

  • Dofinansowanie do: pakietów sportowych (karty Multisport), prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego.

Dołącz do nas!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Błonie-Wieś,

Mazowieckie

Mazowieckie, Błonie-Wieś
ID: 910814953