2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Garwolin
Outworking
Dodane 10 czerwca 2024

Młodszy Referent Wsparcia Sprzedaży w PGE Obrót S.A

Wynagrodzenie

32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Garwolin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Młodszy Referent Wsparcia Sprzedaży  dla  naszego  klienta  PGE Obrót S.A.

Praca realizowana będzie na rzecz i pod kierownictwem PGE Obrót S.A.

Młodszy Referent Wsparcia Sprzedaży

Opis stanowiska:

  • Realizacja zgłoszeń, wniosków, reklamacji i skarg Klientów.

  • Przygotowanie i wysyłanie do Klientów informacji zwrotnych po realizacji zgłoszeń.

  • Zawieranie/aneksowanie/rozwiązywanie umów kompleksowych oraz umów sprzedaży z Klientami w trybie korespondencyjnym wraz z monitorowaniem przebiegu procesów i koordynacja działań z OSD.

  • Realizacja zgłoszeń/zadań/spraw przekazanych przez inne ECKO/OSD/inne podmioty GKPGE.

  • Archiwizacja dokumentacji zgromadzonej w trakcie realizacji zgłoszeń Klientów.

  • Współpraca z innymi ECKO, przede  w celu optymalizacji procesów obsługi Klientów oraz jak najszybszej realizacji zgłoszeń.

  • Stosowanie przepisów wewnątrzzakładowych, regulaminów i standardów obowiązujących w Spółce.

  • Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego lub osobę przez niego upoważnioną.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, preferowane wyższe,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

  • szybkie przyswajanie wiedzy, samodzielność, dokładność,

  • umiejętność myślenia analitycznego.

Oferujemy:

  • umowę  o  pracę tymczasową w pełnym  wymiarze  godzin,

  • stawkę godzinową od 32,00 zł brutto,

  • system premii i nagród zgodny z polityką PGE,

  • dostęp do pakietu sportowego Multisport.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Agencja zatrudnienia, nr certyfikatu 8102 "

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Garwolin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Garwolin
ID: 843644585