2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Dolnośląskie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Wrocław
  7. Kursy, zajęcia dodatkowe - Stare Miasto
Dodane 23 kwietnia 2024

Młodszy przewodnik | HYDROPOLIS | umowa o pracę | Na Grobli 17

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • obsługa gości indywidualnych w Hydropolis,

  • oprowadzenie grup zorganizowanych po wystawie,

  • prowadzenie ciekawych warsztatów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży,

  • prowadzenie półkolonii dla dzieci podczas ferii i wakacji,

  • opieka nad wystawą,

  • udział w niesamowitych i niecodziennych eventach oraz wydarzeniach związanych z ekologią, takich jak gry miejskie czy festiwale nauki,

  • pomoc w tworzeniu contentu na nasze media społecznościowe (m.in. filmy na Facebooka czy Instagram),

  • promowanie działań ekologicznych.

JAKICH OSÓB SZUKAMY?

  • interesujących się ekologią oraz jedną z dziedzin: geografia, biologia, chemia, fizyka, historia,

  • zaangażowanych i zainteresowanych poszerzaniem oferty edukacyjnej Hydropolis,

  • lubiących ludzi!

  • otwartych, ciekawych świata, komunikatywnych i pełnych zapału do przekazywania wiedzy dzieciom i dorosłym,

  • lubiących pracę w zespołową,

  • chętnych do uczenia się nowych rzeczy,

  • ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego na średniozaawansowanym poziomie (oprowadzanie gości obcojęzycznych po wystawie),

  • dyspozycyjnych także w weekendy.

TO OFERUJEMY

  • stabilne i uczciwe warunki pracy na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

  • praca zgodnie z grafikiem – 8 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu,

  • praca w kreatywnym i zaangażowanym zespole,

  • możliwość udziału w niesztampowych projektach z zakresu edukacji ekologicznej,

  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje i kompetencje,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej i stabilnej firmie,

  • bogaty pakiet socjalny, w tym atrakcyjny pakiet medyczny,

  • karta MultiSport, sekcje sportowe,

  • możliwość nauki języków obcych,

  • dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej,

  • praca w dobrze skomunikowanej lokalizacji w centrum miasta,

  • parking dla pracowników.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 908984075