2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Dębniki
Dodane 23 kwietnia 2024

Młodszy Przedstawiciel Handlowy JUSTUS - Kraków PRACA OD ZARAZ

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Agencja ochrony osób i mienia JUSTUS poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze młodszego przedstawiciela handlowego.

Zakres Obowiązków:

  • Realizacja zadań związanych ze sprzedażą produktów i usług
  • rozbudowywanie bazy klientów
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oczekujemy:

  • zaangażowania, nastawienia na realizację celów
  • wysokiej kultury osobistej, komunikatywności i otwartości
  • własnego samochodu (zwrot kosztów użytkowania samochodu)
  • nie oczekujemy doświadczenia, mile widziane osoby podejmujące pracę po raz pierwszy

Oferujemy:

  • pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja + premia)
  • szybka możliwość awansu na samodzielne stanowisko

Kontakt pod numerem telefonu 51*****89

Prosimy przesyłać CV za pośrednictwem serwisu OLX.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 631712844