2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Płock
Dodane 24 kwietnia 2024

Młodszy przedstawiciel handlowy ds. monitoringu

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Przedstawiciela Handlowego w realizacji zadań związanych ze sprzedażą produktów i usług będących w ofercie firmy
  • Przedstawianie oferty handlowej i pozyskiwanie nowych zamówień
  • Budowanie bazy Klientów
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Praca głównie w terenie
  • Współpraca z działem handlowym i kierownictwem

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i otwartość
  • Chęć rozwoju w sprzedaży i handlu
  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B
  • Własny samochód (do możliwości użytku służbowego) – zwrot kosztów paliwa

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz motywującego systemu premiowego i prowizyjnego
  • Elastyczną formę zatrudnienia dostosowaną do Twojej sytuacji (umowa o pracę, umowa zlecenie)
  • Możliwość awansu na stanowisko Przedstawiciela Handlowego oraz rozwoju dzięki szkoleniom produktowym i sprzedażowym
  • Wsparcie doświadczonego handlowca
  • Dostęp do nowych technologii i rozwiązań
  • Serdeczną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników
  • Pełne wdrożenie ze szkoleniem

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Płock
ID: 910785230