2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podlaskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Białystok
  7. Przedstawiciel handlowy - Antoniuk
Doradcy Energetyczni
Dodane 23 kwietnia 2024

Młodszy Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Antoniuk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie danych kontaktowych od zainteresowanych klientów metodą door to door,

  • przedstawienie ogólnych informacji na temat produktów

  • przekazanie informacji na temat możliwości pozyskania dotacji

  • dbanie o pozytywny i profesjonalny wizerunek firmy

  • aktywne działanie na rzecz rozwoju firmy,

  • realizacja założonych celów.

Nasze wymagania

  • umiejętność nawiązywania kontaktu z ludźmi i budowania relacji,

  • gotowość na samodzielną pracę w terenie,

  • min. średnie wykształcenie,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • systematyczne i konsekwentne działanie,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • chęć do pracy i zarabiania

 Oferujemy:

  • zatrudnienie w formie umowy zlecenia lub umowy B2B,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od ilości przeprowadzonych spotkań oraz podpisanych umów.

  • elastyczne godziny pracy,

  • szkolenia z zakresu oferowanego przez firmę asortymentu,

  • wsparcie merytoryczne podczas spotkań u klienta,

  • możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i umiejętności,

  • narzędzia niezbędne do pracy,

  • system motywacyjny zależny od realizacji celów,

  • możliwość osobistego rozwoju.

Nie wymagamy doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczymy :)

Praca na terenie całego województwa Podlaskiego.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Antoniuk
ID: 902302201