2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Śląskie
  5. Inżynieria - Bielsko-Biała
Dodane Dzisiaj o 06:49

Młodszy Programista PLC - Automatyk

Wynagrodzenie

4 300 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis stanowiska:

· programowanie sterowników PLC, paneli operatora HMI,

· debug, uruchamianie, testowanie oprogramowania na systemach automatyki przemysłowej,

· testowanie oraz wdrażanie oprogramowania w środowisku produkcyjnym,

· analiza wymagań projektowych z doborem sprzętu i najlepszych rozwiązań systemowych,

· standaryzacja oprogramowania, tworzenie standardów, rozwój istniejących aplikacji,

· analizowanie potrzeb klientów,

· tworzenie dokumentacji projektowej oraz instrukcji obsługi dla użytkowników,

Wymagania:

· wiedza w programowaniu sterowników PLC/HMI Siemens (TIA Portal, Step7, WinCC), i/lub Allen Bradley,

· znajomość programowania i uruchamiania robotów przemysłowych będzie dodatkowym atutem

· znajomość urządzeń i systemów automatyki,

· umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych,

· minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

· wykształcenie średnie techniczne,

· znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

· gotowość do wyjazdów krajowych oraz zagranicznych,

· prawo jazdy kat. B.

Oferujemy pracę:

· w zespole o profesjonalnym podejściu,

· pełną wyzwań i z możliwością realizacji własnych nieszablonowych projektów i rozwiązań,

· z możliwość zdobycia doświadczenia w programowaniu sterowników przemysłowych,

· z możliwością rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, udział w międzynarodowych projektach

· stabilną, w oparciu o umowę o pracę bądź B2B,

· w systemie zadaniowym,

· z wynagrodzeniem adekwatnym do umiejętności oraz premie uznaniowe,

· z ubezpieczeniem grupowym oraz pakietem opieki medycznej.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 858756830