2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bielsko-Biała
Dodane 10 czerwca 2024

Młodszy Prawnik w Kancelarii Radcy Prawnego

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie pism, w tym pism procesowych, pozwów oraz innych dokumentów

  • analiza orzecznictwa i literatury w zakresie prowadzonych spraw

  • kontakt z sądami i innymi instytucjami

  • w przypadku aplikantów reprezentowanie klientów przed sądami i innymi organami

  • bieżące raportowanie przełożonym powierzonych spraw

  • weryfikacja, edycja oraz formatowanie dokumentów

  • wsparcie zespołu kancelarii w prowadzeniu bieżących spraw

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze (lub student/studentka w trakcie studiów zaocznych V roku prawa, aplikant I roku)

  • praktyczna wiedza w zakresie stosowania przepisów prawa cywilnego prawa administracyjnego oraz kodeksu spółek handlowych

  • znajomość przepisów prawa podatkowego będzie dodatkowym atutem

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office, oraz programu informacji prawnej Lex

  • komunikatywność i umiejętności interpersonalne (przewidywany udział w spotkaniach z klientami)

  • bardzo dobra organizacja pracy, terminowość

  • zdolność do pracy pod presją czasu

  • umiejętność pracy z dokumentami, precyzja

  • umiejętność analitycznego myślenia, odpowiedzialność, samodzielność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • mile widziane prawo jazdy kategorii B, ale nie jest to warunek konieczny

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • zdobycie praktycznego doświadczenia zawodowego

  • możliwość objęcia patronatem

  • pracę stacjonarną w nowoczesnym biurze w centrum miasta z dostępem do bistro

  • możliwość szkolenia i podnoszenia kwalifikacji

  • przyjazną atmosferę w pracy

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty i przeprowadzenia rozmowy wstępnej z kandydatami.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 919503553