2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Piaseczno
Dodane 12 czerwca 2024

Młodszy Planista Łańcucha Dostaw/Excel

Wynagrodzenie

7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego Klienta - globalnej firmy zajmującej się serwisem telefonów komórkowych, poszukujemy osób na stanowisko:

Młodszy Planista Łańcucha Dostaw

Zadania:

  • Zapewnia doradztwo techniczne i szkolenia w zakresie napraw

  • Sporządzanie harmonogramu produkcji dla ustalonych okresów, z uwzględnieniem planu dostaw komponentów i wykorzystania zapasów

  • Przygotowywanie scenariuszy krótko, średnio i długoterminowych planów popytu z zaznaczeniem szans i zagrożeń

  • Cykliczne ustalanie poziomu zapasu bezpieczeństwa i redukowanie zapasów zbędnych poprzez właściwe zarządzanie procesami związanymi z wdrażaniem nowości i wycofywaniami produktów ze sprzedaży

  • Doskonalenie i korygowanie procesu naprawy w przypisanym obszarze

Wymagania:

  • Język angielski - poziom min. średniozaawansowany umożliwiający swobodną komunikację

  • Doświadczenie w zakresie zbierania i analizie danych

  • Mocno rozwinięta umiejętność obsługi dużej ilości danych - zaawansowana znajomość MS Excel

  • Silnie rozwinięte umiejętności analityczne

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, karta lunchpass)

Zainteresowała Ciebie nasza oferta? Zadzwoń i dopytaj się o szczegóły lub zaaplikuj przez portal OLX

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 920051943