2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Lubuskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Zielona Góra
Agnieszka Kolańska
Dodane 24 kwietnia 2024

Młodszy Opiekun Klienta z językiem niemieckim

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Obowiązki:

  • organizowanie i koordynowanie wyjazdów oraz pobytów personelu opiekuńczego za granicą,

  • telefoniczny i mailowy kontakt z partnerem biznesowym.

  • bieżące monitorowane satysfakcji personelu opiekuńczego oraz klienta niemieckojęzycznego.

  • wsparcie w przypadku zgłaszanych problemów, potrzeb i obaw.

  • budowane długotrwałych relacji z personelem opiekuńczym

Wymagania:

  • Potwierdzona umiejętność wspierania klientów telefonicznie, mailowo i przy pomocy czatu.

  • Umiejętności interpersonalne i obsługi klienta.

  • Skuteczne zarządzanie wieloma projektami i zadaniami jednocześnie.

  • Zdolność do odpowiadania na dużą liczbę telefonów lub e-maili dziennie.

  • Ciekawość i chęć pomocy oraz świadczenia usług na najwyższym poziomie.

  • Uważność i cierpliwość.

  • Umiejętność znalezienia pozytywów w każdej sytuacji.

  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną konwersację

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 892223834