2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Czersk
Dodane 13 czerwca 2024

Młodszy operator urządzeń przemysłu szklarskiego (praca w Śliwicach)

Lokalizacja

Czersk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wutkowski Sp. z o.o. jest doświadczonym dystrybutorem oraz przetwórcą szkła płaskiego. Działa na terenie całego kraju, jak również za granicą. Posiada doświadczenie i historię, dzięki której Klienci i Partnerzy dostrzegają w nas silną i stabilną markę. Nieustannie rozwijamy zaplecze technologiczne oraz logistyczne. Największym kapitałem są dla nas ludzie oraz ich kompetencje, w które inwestujemy ze szczególnym zaangażowaniem. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

MŁODSZY OPERATOR URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SZKLARSKIEGO

Miejsce pracy: Śliwice

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie zadań zgodnie z Instrukcjami Operacyjnymi, Instrukcjami Obsługi Maszyn i Instrukcjami Bezpiecznego Wykonania Pracy obowiązującymi w danym obszarze (gnieździe)

  • Przygotowanie miejsca pracy w niezbędne narzędzia i materiały do wykonania bieżących zadań zgodnych z planem produkcji

  • Rejestrowanie czasu wykonywania zadań w systemie ERP

  • Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości i błędów jakościowych w procesie do Operatora

  • Udział w analizach powstałych niezgodności produkcyjnych

  • Znajomość katalogu wad produkcyjnych

  • Raportowanie wad produkcyjnych

  • Liczenie formatek oraz pakowanie zgodnie z kartą KKW

  • Zabezpieczenie towaru do transportu wewnętrznego

Poszukiwane kompetencje

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • Chęć do pracy

  • Zaangażowanie

  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją

  • Zniżki na produkty firmy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Czersk,

Pomorskie

Pomorskie, Czersk
ID: 897888331