2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Tychy
Maspex
Dodane 20 maja 2024

Młodszy Operator Technologiczny

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków
  • przygotowywanie produktu do rozlewu według wytycznych, dopuszczanie i zarządzaniem tym procesem,
  • wykonywanie pomiarów parametrów,
  • badanie i ocenianie wyrobu gotowego,
  • rejestrowanie wyników badań i kontroli na zatwierdzonych formularzach,
  • wykonywanie pracy przy komputerze w systemie Sap i Qguar takich jak rozpisywanie receptur, zamawianie surowców, sporządzanie raportów nieprawidłowości, blokowanie wyrobu niezgodnego gotowego.
Nasze wymagania
  • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane profile: technologia żywności lub chemiczny),
  • chęć nauki nowych rzeczy i dokładność,
  • chęć do pracy zespołowej,
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym 3 zmianowym.
To oferujemy
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,
  • szkolenia zwiększające kwalifikacje zawodowe,
  • zadania, pozwalające poszerzyć umiejętności i kwalifikacje,
  • pracę w zespole doświadczonych specjalistów,
  • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich: wczasy pod gruszą, dobrowolne ubezpieczenie na życie, możliwość korzystania z karty Multisport, dobrowolną prywatną opiekę medyczną LUXMED, działania dedykowane dla rodziny jak wyprawka dla pierwszoklasisty.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Tychy
ID: 915282040