2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdańsk
  7. Obsługa produkcji - Osowa
Dodane 06 czerwca 2024

Młodszy operator produkcji

Lokalizacja

Gdańsk, Osowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

HSS Work Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla . Obecnie dla Naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MŁODSZY OPERATOR PRODUKCJI

Miejsce wykonywania pracy: Gdańsk

Obowiązki:

  • przygotowanie materiałów zasobów potrzebnych do produkcji;

  • uzupełnianie materiałów produkcyjnych, obsługa oraz nadzór nad maszynami produkcyjnymi;

  • prace fizyczne: cięcie, wykonywanie szlifów;

  • prace wykończeniowe gotowego produktu oraz kontrola jego jakości.

Wymagania:

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi oraz narzędzi pomiarowych;

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;

  • chęć do przyuczenia, nabywania nowych umiejętności;

  • zdolności manualne i dokładność;

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego;

  • doświadczenie w pracy fizycznej, najlepiej branży produkcyjnej;

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz suwnice ale niekonieczne.

Oferujemy:

  • umowa o pracę bezpośrednio przez firmę;

  • min 5 tyś zł brutto na start!, do tego dodatki, premie za cele;

  • wewnętrzne szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku;

  • ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną oraz pakiet socjalny;

  • dodatkowo płatny dzień wolny;

  • możliwość zobaczenia miejsca pracy przez podjęciem zatrudnienia.

Nie wahaj się! Złóż aplikację już dzisiaj!

Albo skontaktuj się pod numerem telefonu: 504 442 514.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Osowa
ID: 920640164