2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Środa Śląska
Dodane 01 maja 2024

Młodszy operator maszyn/operator maszyn

Lokalizacja

Środa Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki

  • ustawianie i obsługa maszyn produkcyjnych

  • sprawdzanie jakości wyprodukowanych części

  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej i jakościowej

  • wymiana narzędzi skrawających i pił z nastawami

  • utrzymanie ładu i porządku na stanowisku pracy

  • osiąganie założonych celów wydajnościowych i jakościowych

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane - zawodowe techniczne w zakresie obróbki skrawaniem, mechanicznym bądź pokrewnym

  • doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym

  • umiejętności czytania rysunku technicznego

  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • otwartości na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji

  • wysokiej motywacji do pracy i budowania razem z nami kultury organizacyjnej opartej na odpowiedzialności, szacunku, współpracy

  • samodzielności, dokładności, dobrej organizacji pracy

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową

  • możliwość przejęcia pracownika bezpośrednio do firmy klienta po ok. 2-3 miesiącach

  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie z pracownikiem: od 4300 do 5100 zł brutto

  • premię frekwencyjną w wysokości 300 zł brutto

  • pracę w soboty, niedziele oraz święta - 100% płatne

  • pracę w systemie 3 zmianowym: 6-14, 14-22, 22-6

  • możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie

Lokalizacja

Środa Śląska,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Środa Śląska
ID: 914214368