2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Dąbie
Dodane 02 maja 2024

Młodszy monter - do przyuczenia| Szczecin Prawobrzeże

Wynagrodzenie

28,50 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

LSJ HR GROUP – lider innowacji w sferze HR, z ponad dwudziestoletnią tradycją i uznaniem wśród pracowników!

Szukamy pracowników gotowych nawiązać długotrwałą współpracę, podjąć wyzwanie i zaangażować się w pracę, która naprawdę wpływa na świat. Firma zmienia świat na lepsze, produkując systemy zarządzania oraz monitoringu turbin wiatrowych. Możesz to robić z nami! Nie oczekujemy, że już znasz wszystkie tajniki - przyjdź do nas, a pokażemy Ci, jak osiągnąć mistrzostwo.

Lokalizacja: Szczecin Prawobrzeże

Dojazd: autobusem C, 96

Zakres obowiązków:

  • Składanie szaf sterowniczych zgodnie z instrukcją,

  • Montaż elementów i podzespołów według dokumentacji,

  • Wykonywanie prostych prac monterskich, takich jak przyłączanie drobnych elementów,

  • Obsługa elektronarzędzi,

  • Praca na podstawie schematów i instrukcji.

Wymagania:

  • posiadanie zdolności manualnych,

  • obsługiwanie podstawowych elektronarzędzi, np. wiertarkę, wkrętarkę,

  • umiejętność pracy na podstawie instrukcji,

  • dyspozycyjność do pracy na 2 zmiany (6-14, 14-22).

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmian (6-14, 14-22).

  • wynagrodzenie 28,50-30 zł brutto + premia za obecność w pracy 250-420 zł brutto,

  • dofinansowanie dojazdu od 180 do 600 zł w zależności od odległości miejsca zamieszkania pracownika od miejsca pracy;

  • dofinansowanie do posiłków - do 300zł na miesiąc.

    Dodatkowo:

    • finansowanie uprawnień: UDT, wciągarki, żurawie, wózki spalinowe, SEP;

    • dofinansowanie do studiów;

    • dofinansowanie do nauki języków obcych;

    • możliwość awansów wewnętrznych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 914402761