2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Radom
AGNIESZKA ZAWISZA
Dodane 26 kwietnia 2024

młodszy mechanik produkcyjny

Wynagrodzenie

5 400 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Posiadasz wiedzę lub doświadczenie w kierunku mechanicznym? Lubisz nowinki technologiczne?

Aplikuj - obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko młodszy mechanik produkcyjny na terenie Radomia.

oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony
  • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia 5400 - 6500 zł brutto
  • premię roczną, tzw. "trzynastkę"
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • opiekę i pomoc koordynatora w trakcie procesu wdrożenia
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do posiłków pracowniczych: obiad z 2 dań za 8zł

zadania

  • nadzorowanie pracy maszyn produkcyjnych
  • kontrolowanie procesu produkcji
  • diagnoza drobnych usterek i podejmowanie drobnych napraw
  • zgłaszanie awarii do działu utrzymania ruchu - sporządzanie opisu awarii
  • dbałość o zachowanie zasad BHP

oczekujemy

  • wiedzy mechanicznej lub wykształcenia technicznego (mile widziane mechaniczne)
  • mile widziane zainteresowanie nowymi technologiami, nowymi rozwiązaniami
  • gotowości do pracy 3 zmianowej/4 brygadowej po 8 godzin (4 dni pracy- 1 dzień wolnego, 4 dni pracy- 2 dni wolne)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 911303416