2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Drawsko Pomorskie
Dodane 13 maja 2024

Młodszy Magazynier

Lokalizacja

Drawsko Pomorskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki Abek, zajmującej się produkcją chusteczek nawilżonych, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Jankowo 12a 78-500 Drawsko Pom

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Przyjmowanie dostaw, rozładunek towarów
  • Sortowanie oraz skanowanie przesyłek,
  • Przygotowanie do wydania oraz wydanie materiałów z magazynu,
  • Zapewnienie prawidłowej dokumentacji obrotu towarowego w magazynie, w tym prowadzenie komputerowej ewidencji stanów magazynowych,
  • Znajomości zasad inwentaryzacji

OCZEKUJEMY

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowania i sumienności
  • Dyspozycyjności - praca w systemie trzyzmianowym, od poniedziałku do piątku
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu magazynu

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń: premie: za frekwencję; uznaniowa; dodatek do dojazdów, świadczenia z ZFŚS
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę w dobrej atmosferze
  • Niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych – ABEK Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w miejscowości Jankowo, numer 12A, 78-500 Drawsko Pomorskie, moich danych osobowych w zakresie nieobjętym wyliczeniem wynikającym z art. 221 § 1 Kodeksu pracy, zawartych w wypełnionym formularzu rekrutacyjnym oraz CV, liście motywacyjnym oraz we wszelkich innych dołączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, jak również danych osobowych udostępnionych w toku rozmowy kwalifikacyjnej, w celu uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym na niniejsze stanowisko prowadzonym przez ABEK Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Mam świadomość możliwości wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie. Jednocześnie jestem świadom/świadoma, iż wycofanie zgody spowoduje brak możliwości uczestniczenia w prowadzonej procedurze rekrutacyjnej.

Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt z moją osobą na wskazany w dokumentach aplikacyjnych numer telefonu lub adres poczty elektronicznej.

 Oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacyjnym dostępną na stronie internetowej Administratora.

Lokalizacja

Drawsko Pomorskie,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Drawsko Pomorskie
ID: 717447215