2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
Marcin Trójca
Dodane 01 maja 2024

młodszy laborant, dofinansowany dojazd, premie, atrakcyjne dodatki!

Wynagrodzenie

5 145 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy osób z  doświadczeniem w pracy w laboratorium.  Zapewniamy dojazd, premie, benefity! Praca od zaraz, nie zwlekaj aplikuj.

Miejsce pracy: Danone Bieruń

oferujemy

  • wynagrodzenie od 5145 zł brutto miesięcznie
  • premie kwartalne od 1900 zł brutto
  • dofinansowany transport pracowniczy do Bierunia z wielu miejscowości (min. Oświęcim, Tychy, Mysłowice, Lędziny, Imielin, Jaworzno)
  • atrakcyjne benefity: karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony na święta Bożego Narodzenia, dofinansowanie do posiłków (stołówka pracownicza)
  • cotygodniowe paczki bonusowe w postaci produktów klienta: serki, jogurty i produkty mleczne
  • umowę o pracę tymczasową

zadania

  • badanie surowców i produktów pod kątem zgodności ze standardami jakościowymi
  • pobieranie próbek surowców, półproduktów oraz produktów do analiz
  • przygotowywanie próbek, odczynników i materiałów pomocniczych do badań
  • przygotowanie sprzętu do badań, mycie i sterylizacja szkła laboratoryjnego
  • kontrolowanie zgodności etapów procesu produkcyjnego zgodnie z przyjętymi normami jakości
  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej dotyczącej analizy i zestawień

oczekujemy

  • wykształcenia minimum średniego spożywczego lub chemicznego, preferowane wyższe w zakresie technologii żywności (oraz z dziedziny mikrobiologii, biologii, biotechnologii, biochemii lub pochodne)
  • znajomości zagadnień mikrobiologii lub fizyko-chemii i zasad pracy w laboratorium
  • znajomości procesów technologicznych
  • umiejętności posługiwania się sprzętem laboratoryjnym
  • umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku - wystarczą praktyki zawodowe
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • zdolności sensorycznych
  • dokładności, samodzielności, rzetelności, zaangażowania, dobrej organizacji pracy
  • umiejętności pracy w zespole
  • książeczkę sanitarno-epidemiologiczną

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 912397598