2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Gdańsk
  7. Kucharz - Śródmieście
Dodane 19 maja 2024

Młodszy Kucharz Restauracja Ritz

Wynagrodzenie

3 262 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy młodej i ambitnej osoby nie bojącej się wyzwań. Dołącz do zespołu Basi Ritz, pierwszego polskiego Master Chef'a, właścicielki i Szefa Kuchni Restauracji Ritz w Gdańsku.

Wymagania

doświadczenie na podobnym stanowisku, dyspozycyjność i dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie, higiena i kultura osobista, wiedza z zakresu HACCP, aktualna książeczka sanepidu

Obowiązki

pomoc w przygotowywaniu potraw zgodnie ze standardami, zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług, dbanie o estetykę potraw, dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy

Oferujemy

ciekawą pracę w stabilnej i renomowanej restauracji typu "fine dining", zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności kulinarnych, stałą pensję i bardzo dobre warunki pracy oraz regularne premie uznaniowe, bezpłatne posiłki i napoje, zniżka pracownicza 50% na całe menu, kompletny uniform pracowniczy, płatny miesięczny urlop od 23 grudnia do 23 stycznia (z wyłączeniem Sylwestra) oraz tygodniowy w okresie świąt wielkanocnych (restauracja jest w tym czasie nieczynna), szkolenia, ciągłe podnoszenie kwalifikacji.

Dołącz do naszego zespołu!

Razem z nami możesz tworzyć to wyjątkowe i prestiżowe miejsce na kulinarnej mapie Polski.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 919298684