2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Warmińsko-mazurskie
  6. Kucharz - Olsztyn
Dodane 15 maja 2024

Kucharz, restauracja Koszary Pizza & Pasta

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnimy do restauracji Koszary Pizza & Pasta w Olsztynie osoby na stanowisko młodszy kucharz. Praca polega na przygotowywaniu półproduktów oraz potraw zgodnie z wyznaczonymi standardami. Gotujemy z doskonałych składników i z sercem.

Osoby szukające pracy tylko na weekend również są mile widziane :)

zadania:

  • udział w produkcji i przygotowywaniu potraw (mycie, krojenie, wstępna obróbka)

  • przygotowywanie potraw zgodnie z wyznaczonymi standardami i recepturami

  • prace porządkowe

  • bieżące utrzymanie czystości w miejscu pracy

wymagania:

  • aktualne badania

  • wysoka kultura osobista

  • punktualność

  • absolutna higiena

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy:

- umowę o pracę/ umowę zlecenie/własna działalność

- pracę na cały etat/część etatu

- zniżki pracownicze

- stabilne zatrudnienie

- elastyczny grafik na cały miesiąc

Cv prosimy wysyłać mailem (w tytule proszę wpisać stanowisko) oraz dopisek "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Koszary Pizza&Talerzyki w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

lub prosimy o kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 863926596