2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Reda
Dodane 23 kwietnia 2024

Młodszy kucharz/kucharka i samodzielny kucharz/kucharka - Reda

Wynagrodzenie

28,60 - 42 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Reda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy ogólnopolską firmą zajmującą się produkcją cateringu dietetycznego, z siedzibą w Redzie. Działamy na rynku od 2016 roku, a naszą siłą napędową są ludzie zgodnie z zasadą: jesteśmy drużyną i gramy zespołowo.

W związku z dynamicznym rozwojem powiększamy nasz zespół kucharzy. Poszukujemy KUCHARZY i KUCHARKI z większym i mniejszym doświadczeniem. Wiele stanowisk i wiele możliwości na rozwój i awans.

Jeżeli kuchnia jest dla Ciebie miejscem, w którym czujesz się jak ryba w wodzie, potrafisz działać zespołowo i jesteś człowiekiem, który lubi karmić innych – będziesz zadowolony.

Książeczka sanepidowska, to konieczność. Jeżeli nie posiadasz badań pokierujemy Cię w miejsce gdzie będziesz mógł/mogła je wyrobić.

OPIS STANOWISKA:

 - Przygotowanie dań i potraw zgodnie z opracowanymi recepturami (przydzielone sekcje).

- Dbanie o porządek na stanowisku i w miejscu pracy.

- Przestrzeganie systemów HACCAP i BHP.

- Praca w oparciu o standardy firmy.

Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.

LICZYMY NA CIEBIE W ZAKRESIE:

- Wykorzystania własnego doświadczenia, w pracy, w kuchni lub zakładzie produkcyjnym (niewątpliwie doświadczenie będzie dodatkowym atutem).

- Umiejętności w obsłudze maszyn kuchennych lub otwartości na zdobycie tej umiejętności.

- Twój dobry smak, będzie świetnym weryfikatorem.

- Dynamika pracy nie będzie dla Ciebie problemem.

- Przyjazne i koleżeńskie nastawienie do ludzi umili wspólną pracę.

- Duża kuchnia Cię nie zniechęca, potrafisz świetnie współpracować w grupie.

- Dokładność i skrupulatność i obowiązkowość ułatwi współpracę.

- Praca zmianowa, to dla Ciebie atut, również w weekendy.

MAMY DLA CIEBIE:

- Ciepłe posiłki w czasie pracy;

- kawa, herbata, woda;

- firmową odzież;

- odzież ochronną;

- umowa zlecenie : 28,60-31,00 lub kontrakt B2B: 39,00-42,00;

- terminowe i pewne wynagrodzenie;

- pracę w zgranym zespole;

- stabilne zatrudnienie;

- możliwość wypracowania dodatkowych godzin;

- otwartą ścieżkę kariery.

Z uwagi na rygor sanitarny, praca w odzieży ochronnej.

Kontakt od 8-16 na numery telefonów: j.polski 53*****53 oraz j.ukraiński 88*****03 lub przez o przesłanie CV przez platformę olx

Lokalizacja

Reda,

Pomorskie

Pomorskie, Reda
ID: 835153971