2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Bieńczyce
Dodane 15 kwietnia 2024

Młodszy księgowy / Młodsza księgowa - Kadrowa / Kadrowy

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie i weryfikacja otrzymywanych dokumentów kosztowych;

  • Wystawianie i archiwizacja dokumentów sprzedażowych;

  • Obsługa systemów bankowych, księgowanie wyciągów bankowych, przygotowywanie płatności;

  • Sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy;

  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemach kadrowo-płacowym;

  • Współpraca z wszystkimi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Znajomość praktycznych zasad księgowości, kadr i płac, przepisów podatkowych;

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze księgowej firm;

  • Znajomość praktyczna Word i MS Excel;

  • Mile widziana znajomość programu Optima;

  • Samodzielność oraz zaangażowanie;

  • Terminowość, rzetelność i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Umowę o pracę, pełny etat;

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności;

  • Duże możliwości rozwoju swoich umiejętności zawodowych;

  • Możliwość zdobywania nowych kompetencji.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów;

  • brak dress code’u;

  • kawa / herbata;

  • parking dla pracowników;

  • możliwość uzyskania uprawnień.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 910278197