2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Goleniów
Dodane 29 kwietnia 2024

Młodszy księgowy

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Goleniów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PV Technik to firma, której celem jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie odnawialnych źródeł energii dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz gospodarstw. To firma, którą tworzy zespół doświadczonych, starannie wybranych specjalistów którzy kompleksowo obsługują Klientów. Od momentu pierwszego kontaktu, poprzez audyt, przygotowanie projektu, wycenę, aż po pomoc w uzyskaniu dofinansowania, realizację oraz serwis instalacji fotowoltaicznych. Stawiamy na ciągły rozwój, dynamizm w działaniu oraz chęć podejmowania nowych wyzwań. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko: Młodszy księgowy

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca weryfikacja faktur kosztowych,

  • nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów,

  • weryfikacja zgodności rozliczeń z kontrahentami na podstawie wyciągu miesięcznego.

  • organizacja spraw kadrowych, zaświadczeń BHP, Lekarskich,

  • Weryfikacja zgodności miesięcznych wyciągów z fakturami zakupowymi.

Wymagania

  • Dokładność, sumienność,

  • Znajomość pakietu Microsoft Office,

  • Zdolność analitycznego myślenia,

  • Umiejętności ustalania priorytetów, zarządzania czasem i dokumentacją

  • Wysoko rozwiniętych zdolności organizacyjnych i komunikacyjnych,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/zlecenie/B2B,

  • Pracę pon.-pt. (8-16) w przyjaznych i komfortowych warunkach,

  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,

  • Super atmosferę opartą na partnerskich relacjach,

  • Realną możliwość rozwoju - firma się rozwija i Ty razem z nią.

Lokalizacja

Goleniów,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Goleniów
ID: 871063464