2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Toruń
Dodane 04 kwietnia 2024

Młodszy Koordynator ds. Wynajmu Maszyn

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Interhandler Sp. z o.o. jest  wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB na rynek polski. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, maszyny rolnicze dystrybuowane za pośrednictwem sieci dealerskiej, kruszarki, przesiewacze, osprzęty, części zamienne oraz usługi serwisowe i profesjonalne doradztwo.

Aktualnie firma poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Toruń

 Opis stanowiska:

- Koordynacja procesu wynajmu maszyn, w tym przygotowanie umów w oparciu o przyjęte wzory i specyfikę transakcji, monitorowanie zawartych umów najmu, weryfikacja poprawności dokumentów, ustalanie terminów oraz nadzór nad dostawą i odbiorem maszyn

- Comiesięczne zgłaszanie do fakturowania wynajętych maszyn zgodnie z warunkami ustalonymi w umowie

- Przygotowywanie kalkulacji na wynajem maszyn

- Przygotowywanie indywidualnych ofert wynajmu (dobór maszyny oraz osprzętów)

- Administracja wewnętrznych systemów Pracodawcy

- Prowadzenie zestawień sprzedażowych na potrzeby Firmy

- Bieżąca współpraca z Doradcami Handlowymi i Kierownikami Regionu Sprzedaży

- Kontakt z Klientem

- Zarządzanie procesem odkupu maszyn używanych w tym przygotowanie umów

Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)

- Doświadczenie w obszarze sprzedaży lub wynajmu maszyn będzie dodatkowym atutem;

- Znajomość obsługi komputera (MS Office, w szczególności Excel, Power Point)

- Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji

- Zorientowanie na realizację celów oraz obsługę Klienta na najwyższym poziomie

- Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

- Doskonałe umiejętności organizacyjne oraz zdolność do pracy w dynamicznym środowisku

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę + system premiowy

- Niezbędne szkolenia i narzędzia pracy

- Prywatną opiekę medyczną Medicover

- Dofinansowanie do karty Multisport

- Świadczenia pieniężne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

- Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 909419443