2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Podkarpackie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Rzeszów
Dodane 28 maja 2024

Młodszy Konsultant Klienta (Wyłącznie połączenia przychodzące)

Wynagrodzenie

4 300 - 4 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Firma ABA-Service poszukuje pracownika na stanowisko: Młodszy konsultant klienta (WYŁĄCZNIE POŁĄCZENIA PRZYCHODZĄCE)

Gwarantujemy:

• stałą pracę (umowa o pracę), warunki pracy zgodne z normami obowiązującymi w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (bez nadgodzin i pracy w godzinach nocnych);

• korzystanie z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji (dofinansowanie do leków, itp.);

• przygotowanie do pracy na uzgodnionym stanowisku (system szkoleń) – umowa o pracę od początku współpracy;

• pracę w miłej atmosferze;

• stabilne zatrudnienie;

• rozwój zawodowy;

Wymagania:

• aktualne orzeczenie o niepełnosprawności;

• znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet Explorer, obsługa klawiatury);

• predyspozycje do pracy głosem (wysoka kultura osobista oraz komunikatywność);

• umiejętność szybkiego uczenia się i zaangażowanie.

• dyspozycyjność

Obowiązki:

• telefoniczna obsługa Klientów Firmy (wyłącznie połączenia przychodzące);

• telefoniczne udzielanie informacji;

• aktywacja usług;

• rozpatrywanie problemów Klientów związanych z promocjami, usługami, produktami, promocjami;

• realizowanie zadań w zakresie reklamacji, płatności;

• dbanie o pozytywne relacje z Klientami i realizacja celów;

• praca siedząca przy monitorze z wykorzystaniem słuchawek.

Aplikację proszę przesyłać na adres mailowy podany w ogłoszeniu. W CV proszę załączyć klauzulę o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 918205732