2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Sobienki
Dodane Dzisiaj o 12:18

Młodszy Konstruktor -MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENUA - Jakmet Sp. z o.o.

Lokalizacja

Sobienki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania:

  • Przygotowywanie modeli 3D obudów elektrycznych, zgodnie z projektem klienta

  • Opracowywanie oraz wdrażanie nowych produktów

  • Wdrażanie ulepszeń w istniejących produktach

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej do produkcji

· Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • Dobra wyobraźnia przestrzenna

  • Mile widziana znajomość technologii obróbki blach

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz silna motywacja

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Chęć nauki

Oferujemy:

  • Możliwość nauki programu Solid Edge oraz technik projektowania/konstruowania

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku z perspektywą ciągłego rozwoju

  • Dużą dawkę wiedzy i możliwość jej sukcesywnego poszerzania

  • Grupowe Ubezpieczenie PZU

  • Niezbędne szkolenia

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy

Lokalizacja

Sobienki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sobienki
ID: 665296390