2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Katowice
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Śródmieście
Dodane 13 maja 2024

Młodszy konstruktor CAD - staż lub praca na okres wakacyjny

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy firmą zajmująca się produkcją wyspecjalizowanych zabudów do samochodów ciężarowych. Znajdujemy się na terenie Aglomeracji Śląskiej - Katowice.

Poszukujemy do pracy kandydata na stanowisko:

Młodszy konstruktor CAD - staż

Forma zatrudnienia - umowa zlecenie.

Nie wymagamy dużego doświadczenie ! Jeśli znasz oprogramowania CAD (Inventor), jesteś osobą zaangażowaną i chcesz zdobywać doświadczenie to na początek wystarczy!

Praca na oprogramowaniu CAD - Autodesk Inventor Proffesional

Opis stanowiska:

  • Modelowanie 3D prostych konstrukcji stalowych (konstrukcje kratowe, platformy najazdowe, inne elementy i akcesoria)

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej (rysunki złożeniowe, wykonawcze, dxf, dwg, itp.)

  • Przygotowanie dokumentacji dla dostawców (dxf i dwg)

Wymagania:

  • Umiejętność modelowania komputerowego 3D w środowisku INVENTOR w stopniu minimum podstawowym

  • Umiejętność przygotowywania dokumentacji technicznej tj. rysunki złożeniowe, wykonawcze, itp.

  • Umiejętności techniczne posługiwania się prostymi przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, miarka, itp.)

  • Umiejętność czytania prostych rysunków technicznych

  • Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonej pracy

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Punktualność i terminowość

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia

  • Stabilność wynagrodzenia

  • Pracę w rozwijającej się firmie

CV proszę przesyłać w odpowiedzi na to ogłoszenie.

Proszę o dołączenie klauzuli:

"Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. n. 01, poz.926 z póź. zm.).

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 917964212