2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Krotoszyn
Katarzyna Miszczyńska - Szpruch
Dodane 01 maja 2024

Młodszy Konstruktor

Lokalizacja

Krotoszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twoje umiejętności i mocne strony:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym (np. Budowa Maszyn)

  • Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość pakietu MS Office, programu AutoCad oraz Inventor

  • Umiejętność organizacji pracy, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność przestrzennego myślenia i szybkiego rozwiązywania problemów

Twoja rola i obowiązki:

  • Opracowanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych, odpowiedzialność za remonty maszyn, w dalszym etapie budowanie maszyny od postaw

  • Realizacja zadań w ramach grup projektowych

  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej w systemach CAD (3D i 2D)

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Wsparcie techniczne dla produkcji i innych procesów

  • Współpraca z Serwisami

Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

  • Zdobycie doświadczenia i możliwość współpracy w gronie profesjonalistów w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne

  • Szkolenia i zajęcia językowe

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych tj. Edenred, Multisport, PZU, bonusy świąteczne, bonus wakacyjny,

  • Prywatna opieka zdrowotna Medicover

  • Praca w godzinach ruchomych tj. od 7:00-9:00, do 15:00-17:00

  • Wiele inicjatyw prorodzinnych, zawody i konkursy dla pracowników

Lokalizacja

Krotoszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krotoszyn
ID: 914109975