2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódź
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Górna
Dodane 13 maja 2024

Młodszy Inżynier Procesu

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce! Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy

Młodszego Inżyniera Procesu

Lokalizacja: Łódź, ul. Jędrzejowska

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stołówkę pracowniczą i obiady z dofinansowaniem (dwie wersje: mięsna i wegetariańska)

  • program poleceń pracowniczych

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem

  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka

  • ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”

Twoje zadania:

  • zarządzanie procesami logistycznymi

  • wspieranie oraz szkolenie pracowników z funkcjonalności systemów informatycznych

  • definiowanie i wdrażanie standardów procesów logistycznych

  • zwiększanie efektywności przez wdrażanie nowych rozwiązań i usprawnianie już istniejących

  • projektowanie i organizacja layout'u magazynowego, stanowisk pracy

  • przygotowywanie raportów i analiz

  • monitowanie, analiza oraz tworzenie nowych KPI

  • testowanie modyfikacji systemowych

Od Ciebie oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomości procesów magazynowych

  • praktycznej znajomości MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

  • analitycznego myślenie, kreatywności i samodzielności w rozwiązywaniu problemów

  • umiejętności pracy z ludźmi oraz komunikatywności

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych oraz szkolenia wyjazdowego

  • prawa jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z systemami klasy WMS/ERP/CMS

  • znajomość oprogramowania CAD

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 915222819