2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Małopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Wadowice
Maspex
Dodane 25 kwietnia 2024

Młodszy Inżynier ds. technicznych/Elektryk

Lokalizacja

Wadowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków
  • dbałość o utrzymanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w dobrym stanie technicznym w zakresie instalacji elektrycznej,
  • prowadzenie programu badań parametrów instalacji elektrycznej,
  • realizowanie przeglądów technicznych oraz remontów maszyn i urządzeń,
  • analiza awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania linii produkcyjnych,
  • uczestnictwo w opracowywaniu i wdrażaniu projektów inwestycyjnych oraz modernizacji maszyn,
  • pomoc w nadzorowaniu i współpraca z firmami zewnętrznymi,
  • współpraca z produkcją oraz innymi działami.
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, automatyka, elektronika),
  • dobra znajomość zagadnień z obszaru elektrotechniki, automatyki, mechaniki,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i programu AutoCad,
  • umiejętność pracy w zespole
  • uprawnienia SEP gr. E1 (mile widziane D1),
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • jesteśmy otwarci na absolwentów i studentów zaocznych z tytułem inżyniera.
To oferujemy
  • jeżeli już masz doświadczenie, pomożemy Ci się rozwinąć, jeśli nie, wszystkiego Cię nauczymy!
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,
  • dostęp do nowoczesnych technologii,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00,
  • uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach i innowacyjnych projektach,
  • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie dla Ciebie i Twojej rodziny​, paczki świąteczne, Multisport, wczasy pod gruszą, działania dedykowane dla rodziny a także atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wadowice,

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Wadowice
ID: 911045065