2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Pomorskie
  5. Inżynieria - Gdańsk
  6. Inżynieria - Oliwa
Dodane 25 kwietnia 2024

Młodszy Inspektor NDT- praca w terenie

Lokalizacja

Gdańsk, Oliwa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

BalticTest sp. z o.o. jest laboratorium specjalizującym się w prowadzeniu badań nieniszczących oraz ocenie stanu technicznego konstrukcji stalowych. Zyskaliśmy zaufanie wielu polskich i zagranicznych kontrahentów działających w branży offshore, petrochemicznej i energetycznej, przemyśle gazowniczym oraz stoczniowym. Z naszych usług korzystają zagraniczni armatorzy w zakresie przeglądów klasowych jednostek pływających.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Inspektor NDT

Obowiązki

  • Wykonywanie badań VT, PT, MT, UT, RT rurociągów, urządzeń ciśnieniowych oraz konstrukcji stalowych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami, normami i obowiązującymi procedurami

  • Sporządzanie protokołów/sprawozdań z przeprowadzonych badań (wykonanie szkicu wykrytych niezgodności i dokumentacji zdjęciowej)

  • Współpraca w opracowaniu dokumentacji powykonawczej

  • Raportowanie do kierownictwa

  • Kreowanie wizerunku firmy

  • Praca w terenie

Kwalifikacje

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną

  • Zdolności samoorganizacji pracy

  • Kultura osobista, dyspozycyjność, dbałość o powierzony sprzęt

  • Dobre umiejętności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole

  • Posiadanie uprawnień do wykonywania badań NDT będzie plusem, ale nie jest konieczne

  • Mile widziane: Czynne prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane: Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy Tobie:

  • Szkolenia w metodach NDT podnoszące kwalifikacje pracownika

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego podczas realizacji projektów w sektorach energetycznym, petrochemicznym, gazowniczym, ciepłowniczym, offshore

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, doświadczonej firmie z wieloletnią tradycją w realizacji badań na rynku polskim i zagranicznym

  • Ciekawą i rozwijającą pracę w zgranym zespole

  • Firmowe wyjścia integracyjne

  • Pakiet Multisport

Dołącz do naszego fantastycznego zespołu!

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Oliwa
ID: 873786004