2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubelskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Lublin
Dodane 29 maja 2024

Młodszy Dyspozytor Dyspozycji Gazu - Polska Spółka Gazownictwa

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym operatorem systemu dystrybucyjnego gazu w Europie. Dostarczamy gaz do ponad 7 milionów odbiorców na terenie całej Polski poprzez ponad 200 tys. km gazociągów. Zatrudniamy ponad 11 tys. pracowników.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko: Młodszy Dyspozytor Dyspozycji Gazu

Miejsce świadczenia pracy: Lublin, ul. Diamentowa 15

Nr ref. rekrutacji: 833/802/LUB/2023

Jakie będą Twoje zadania?

  • wspomaganie prowadzenia ruchu sieci w zakresie zapewniania bezpieczeństwa, ciągłości i niezawodności transportu paliwa gazowego oraz zarządzania kryzysowego

  • monitorowanie parametrów jakościowych gazu w tym stopnia nawonienia

  • udział w raportowaniu realizacji wprowadzonego Planu Ograniczeń

  • przyjmowanie zgłoszeń o zdarzeniach na sieci i instalacjach gazowych oraz przekazywanie ich do służb specjalistycznych

  • organizacja działań związanych z realizacją interwencji/usuwaniem i zabezpieczeniem miejsc awarii

  • udział w wymianie informacji z ODG Operatora Systemu Przesyłowego (OSP) w ramach obowiązków wynikających z Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Przesyłowej (IRiESP) oraz Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej (IRiESD)

  • wspomaganie Dyspozytora w wymianie informacji z OSW o pracach na sieci w przypadku ich wpływu na pracę systemu OSW, a w szczególności w przypadku możliwości wystąpienia przekroczenia mocy umownej w punktach wejścia

  • wspomaganie Dyspozytora w uzgadnianiu, dopuszczaniu i koordynacji prac gazoniebezpiecznych i niebezpiecznych prowadzonych na sieci gazowej oraz w wykonywaniu Prognoz Transportowych i ich zmian na fizycznych punktach wejścia do systemu

 Co jest dla nas ważne?

  • wykształcenie średnie kierunkowe (zapewniające wiedzę specjalistyczną w danej specjalizacji zawodowej), mile widziane wykształcenie wyższe techniczne

  • aktualne świadectwo kwalifikacyjne w zakresie dozoru grupy 3 lub gotowość do ich uzyskania

  • gotowość do pracy zmianowej – 2 zmiany (7-19; 19-7)

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Access)

  • znajomość podstawowych parametrów pracy systemu gazowego (ciśnienie, temperatura, przepływ)

  • komunikatywność i odpowiedzialność

 Przyłącz się do nas, jeśli jest dla Ciebie ważne:

  • stabilny pracodawca – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

    Znajdujemy się w ścisłej czołówce najlepszych Pracodawców w Polsce!

    Jesteśmy liderem w kategorii stabilność zatrudnienia według rankingu Randstad Employer Brand Research 2024.

  • premia miesięczna i kwartalna

  • szeroki pakiet benefitów w tym m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa na preferencyjnych warunkach, karta zniżkowa na paliwo i inne usługi, świadczenia okolicznościowe, świadczenia dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku

  • możliwość zapisania się do Pracowniczego Programu Emerytalnego, Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz studiach wyższych i podyplomowych

  • work-life balance np. elastyczne godziny pracy, dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia (święto branżowe, tzw. „Barbórka”)

  • przyjazne miejsce pracy – dobra komunikacja i wzajemny szacunek

  • dbałość o środowisko – dostarczamy ekologiczne paliwo

Dokumenty aplikacyjne wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line do dnia 2.06.2024

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 918412180