2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Zachodniopomorskie
  6. Logistyka - Szczecin
  7. Logistyka - Centrum
Rekruter
Dodane 24 lipca 2024

Młodszy dyspozytor

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Szukasz pracy w spedycji?

Doskonale! Mamy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Szczecin, niekwestionowany Lider wśród firm transportowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje współpracownika na stanowisko: MŁODSZY DYSPOZYTOR

Zakres obowiązków:

  • bieżąca koordynacja i nadzór nad pracą kierowców

  • koordynowanie dokumentacji transportowej wg zleceń

  • dokonywanie rozdziału zadań przewozowych

  • podejmowanie działań w zakresie zakłóceń przewozowych

  • monitorowanie pracy kierowców

  • informowanie kierowców o sytuacjach drogowo - pogodowych

  • przygotowywanie raportów, zestawień

  • współpraca z planistą, przestrzeganie czasu pracy kierowców

  • wprowadzanie danych do systemów

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • dyspozycyjność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność obsługi komputera

  • mile widziana znajomość branży transportowej

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o stabilnej, ugruntowanej pozycji na rynku

  • satysfakcjonujące warunki zatrudnienia adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji

  • przyjazną atmosferę pracy, super fajny Zespół Czekamy na Twoją aplikację!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 924264810