2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Lubelskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Lublin
Dodane 03 maja 2024

Młodszy Doradca Klienta- Sprzedaż - praca w Santander Bank Polska S.A

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Mellon Poland Sp. z o.o. należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy Mellon. Firma dostarcza specjalistyczne rozwiązania technologiczne i usługi outsourcingowe.

Dla naszego Klienta - Santander Bank Polska S.A. – poszukujemy kandydatów do pracy w

Contact Center na stanowisko: Młodszy Doradca Klienta w Zespole Zdalnej Sprzedaży.

·        Miejsce pracy: Lublin, ul. Nałęczowska 14 (możliwość pracy hybrydowej)

·        Rekrutacja: zdalna

Dołącz do zespołu, w którym chce się pracować, gdzie stawia się na uśmiech i ścisłą współpracę.

Kogo szukamy?

Przede wszystkim ludzi pozytywnych i przyjaznych, ale też dynamicznych i zmotywowanych. Doświadczenie zawodowe będzie mile widziane, ale oferowany program szkoleniowy pomoże szybko zaaklimatyzować się w Contact Center również osobom szukającym swojej pierwszej pracy. To świetne miejsce, aby zacząć bankową karierę.

Jeśli:

·         Jesteś osobą, na której można polegać

·         Jesteś pełna/y energii

·         Lubisz nowe wyzwania i chcesz się rozwijać

·         Szybko przyswajasz wiedzę

·         Posiadasz wykształcenie minimum średnie

·         Doświadczenie w bankowości lub sprzedaży będzie dodatkowym atutem

… nie czekaj! Aplikuj już teraz!

A jeśli jeszcze masz wątpliwości, przeczytaj co mamy do zaoferowania.

Co oferujemy?

·         Umowę o pracę

·         Stałą pensję 4500,00 zł brutto

·         Dodatkowo comiesięczną premię, nawet do kwoty 3630,00 zł brutto

·         Inne systemy motywacyjne np. konkursy

·         Możliwość pracy hybrydowej

·         Elastyczny grafik, ale zapytamy Cię czy możesz pracować od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 :)

·         Pakiet benefitów, min. prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do karty Multisport

·         Możliwość rozwoju w ramach grupy Santander Bank Polska

·         Fajną atmosferę w zespole, w którym ludzie są zgrani, pomocni i wspólnie chcą sięgać po sukces

Jeszcze ostatnia informacja o zakresie obowiązków i … już możesz aplikować:

Twoje zadania:

·         Telefoniczny kontakt z klientami banku

·         Sprzedaż produktów bankowych

·         Zapewnienie najwyższej jakości obsługi

·         Promocja produktów i usług banku

·         Budowanie trwałych relacji z klientami

·         Realizacja celów biznesowych

 I … bycie pozytywnie zakręconym na punkcie klienta :)

Teraz już chyba nie masz wątpliwości – że to będzie dobry wybór!

·         Ogłoszenie, rekrutację i zatrudnienie prowadzi Mellon Poland.

·         Osoba zatrudniona będzie wykonywała obowiązki na rzecz Santander Bank Polska S.A.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Dokładna lokalizacja
Lubelskie, Lublin
ID: 914675407