2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódzkie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódź
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Polesie
Dodane 06 maja 2024

Młodszy doradca klienta e-commerce z językiem niemieckim

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

autoDNA jest wiodącym dostawcą raportów historii pojazdów używanych z Europy i USA. Nasze produkty umożliwiają weryfikację historii pojazdu.

Zatrudniamy już blisko 50 osób, realizując codzienne obowiązki w wydzielonych Zespołach składających się z 5-9 osób.

Twój zakres obowiązków:

  • Kontakt z klientami - będziesz odpowiadać klientom na wiadomości e-mailowe, odbierać telefony oraz czatować;

  • Wykonywanie tłumaczeń i korekt językowych – będziesz realizować tłumaczenia na potrzeby zespołu obsługi klienta lub innych w organizacji;

  • Współpraca z innymi zespołami - będziesz w kontakcie z zespołem produktowo-technologicznym czy marketingu (np. przekazując feedback klientów nt. naszych produktów oraz usług lub realizując tłumaczenia);

  • Raportowanie - przekażesz informację o zrealizowanych zadaniach oraz ich etapie.

Nasze wymagania:

  • Język niemiecki – min. C1 w mowie i piśmie;

  • Język polski – min. B2, pozwalający na swobodną komunikację w Zespole;

  • Kontaktowość, cierpliwość, proaktywna postawa, wysoka kultura osobista.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub administracji biurowej, zawodach humanistycznych, bądź sprzedaży;

  • Znajomość praw konsumenta;

  • Podstawowa wiedza z dziedziny motoryzacji - na początek wystarczy, że odróżnisz kabriolet od pick-upa :)

  • Status studenta lub wykształcenie wyższe;

To oferujemy:

  • Coroczny budżet szkoleniowy do wykorzystania dla pracowników (szkolenia, kursy, studia);

  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego;

  • Darmowe obiady, co drugi piątek w ramach integracji zespołu;

  • Samochód służbowy do dyspozycji pracowników;

  • Min. 20 dni płatnego urlopu także przy formie B2B;

  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, współpracę B2B, umowa zlecenia;

  • Cykliczne spotkania integracyjne, a raz w roku wyjazd dla wszystkich pracowników;

  • Dofinansowanie do karty sportowej;

  • Kawę, herbatę, soki oraz słodycze bez limitu.

  • Zadaniowy czas pracy w 8-godzinnym systemie;

  • Przyjazną atmosferę pracy w kilkuosobowym zespole;

  • Wynagrodzenie dostosowane do poziomu wiedzy i doświadczenia!

Więcej informacji udzielamy podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi Kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 911868525